مفهوم چراغ پی سوز در دفینه یابی

مفهوم چراغ پی سوز در دفینه یابی

مفهوم چراغ پی سوز در دفینه یابی

این نماد شاید یک نماد بسیار نایاب باشد اما دارای معانی بسیار زیادی میباشد در ادامه با همراه باشید تا قبل از بررسی مفاهیم نماد ابتدا شما را با مفهوم چراغ پی سوز در دفینه یابی آشنا کنیم.

مفهوم چراغ پی سوز در دفینه یابی چیست ؟

چراغ پی سوز  یک نوع چراغ برای روشنایی در شب بوده ‌است که با روغن پیه یا روغن زیتون و روغن منداب (مندو) کار می کرده ‌است این چراغ دارای یک فتیله نخی دراز بوده ‌است که بدلیل شباهت روغندان و بخش فتیله (پلیته) آن به موش آن را چراغ موشی می‌گفتند. این چراغ بدلیل دود زیاد در اوایل قرن بیستم از کاربری کنار گذاشته شده .

تفسیر نماد چراغ پی سوز

در تفاسیر موجود این چراغ شما باید به دنبال یک راه ورودی بگردید که اکثر اوقات هم ورودی یک اتاقک تو پر میباشد با سکه و خاک پر شده است اما تفسیر این نماد این گونه میگوید که شما باید شعاع نور چراغ را حدس بزنید تا بتوانید به راه ورودی برسید شما باید در سمت جلو چراغ شعاع نور را مورد بررسی قرار دهید تا به یک دفینه برسید اما اگر چیزی پیدا ننمودید پیشنهاد ما این است با یک دستگاه حفره یاب حدالاامکان محل را مورد بررسی قرا دهید توجه داشته باشید این دفینه هم ممکن است مانند سایر دفینه های دیگر دارای طلسم و تله باشد. در برخی از تفاسیر دیگر این نماد شما باید به  سمت دسته چراغ حرکت کنید تا به دیواره ای برسید و سپس آن محل را مورد بررسی قرار دهید.

ارسال فلزیاب و طلایاب و گنج یاب به تمامی نقاط کشور

آشنایی بیشتر با دیگر آثار و نشانه ها 

امروزه دیگر با پیشرفت علم و تکنولوژی کاوشگران حرفه ای به سراغ فلزیاب های تصویری رفته اند.

برای مشاوره رایگان در مورد آثار و علائم گنج و خرید گنج یاب

با کارشناسان شرکت فلزیاب ایران زمین در تماس باشید

۰۹۰۲۲۱۲۱۱۷۹

۰۹۳۵۲۲۷۶۱۶۲

۰۲۱۴۴۶۹۲۰۰۱

محتوا پیشنهادی

نشان خوک در دفینه یابی

نشان خوک در دفینه یابی

نشان خوک در دفینه یابی نشان خوک در دفینه یابی یکی از کمیاب ترین نماد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button